Liity Hyvinkään seudun Espanjan ystäviin, kuva Yhden päivän jutusta 2010
Voit liittyä Hyvinkään seudun Espanjan ystäviin soittamalla sihteeri Saara Paavilaiselle numeroon 0504049305 tai lähettämällä hänelle sähköpostia saara.paavilainen@phnet.fi:
Ilmoita yhteystietosi sähköpostissa!
- Etunimi, sukunimi
- Sähköpostiosoite
- Kotiosoite
- Puhelinnumero
- Syntymävuosi
Kuva Yhden päivän Jutusta 2010!
Kumppanit
Uusimmat
- (19:00) Epe Helenius lämpeni Suvi Isotalon rootshenkisille lauluille
- (11:30) Rushin maailmankiertue saavuttaa Suomen ensi kesänä - liput myyntiin jo nyt
- (11:30) Wigwam-legenda Jukka Gustavson tekee paluuta kaikessa hiljaisuudessa
- (11:20) Vietätkö A-luokan kesälomaa puolison kanssa vai ilman?
- (10:20) Minipossusta kasvoi yli 20 kiloinen jötikkä - katso video kerrostalopossun touhuista! 1
- (09:05) Indieartisti Laura Sippola levyttää seuraavaksi Beatles-sävyjä englanniksi
- (07:30) Museoiden yö sai satamäärin väkeä liikkeelle Riihimäellä
- (07:30) Huippuvuorten retkeläisillä valmistelun loppusuora
Uusimmat blogit ja kolumnit
Kestotilaajan klubiedut
Aamupostin kestotilaajana saat tuntuvia etuja paikallisiltä palveluntarjoajilta. Klikkaa ja katso tämän kuukauden edut.


Jokamiehen markkinat
ja yritysilmoitukset
Kestotilaajana saat hyvin edullisen mahdollisuuden ilmoittaa lauantaisin ilmestyvällä Jokamiehen markkinat -palstalla. Ja vaikka et olisi kestotilaaja ilmoittaminen on edullista.
Tässä voit tehdä itse ja jättää ilmoituksen myös minkä tahansa päivän Aamupostin luokiteltuihin ilmoituksiin. Klikkaa palveluun.

Päivän kysymys
Liity Aamupostin nettikumppaniksi
Olette aktiivinen paikallinen yhdistys tai seura ja haluatte toimintanne ja tapahtumanne laajan yleisön tietoon. Teiltä löytyy innokkaita kirjoittajia ja valokuvaajia. Haluatte nostaa esille kotipaikkanne tärkeitä asioita, ilmiöitä ja ihmisiä. Tutustu kumppanitoimintaan tästä.
Katso uusimmat leffatrailerit
Tapahtumat






